Wymiana Litwa (Dzień 1)

Dzień 1

Pierwszy dzień pobytu na Litwie rozpoczął się o od przyjazdu pod budynek noclegowy o godzinie 13.
Po wyjściu z busa po długiej trwającej wiele godzin drodze rozpakowaliśmy nasze bagaże, własnie podczas wykonywania tej czynności po raz pierwszy poznaliśmy Gabriele koordynatorkę projektu z Litwy która miło nas przywitała.
Od razu polubiliśmy panią Gabriele była młoda miła kobieta zaangażowana w to co robi po krótkiej pogawędce pani przydzieliła nam pokoje oraz streściła plan dnia. Był to pierwszy dzień wymiany wiec od razu po zakwaterowaniu się w pokojach zostaliśmy zaproszeni do osobnego budynku w którym znajdować się stołówka i sala gimnastyczna na ciepły obiad.
Po długiej podroży byliśmy bardzo głodni i zmęczeni wiec po ciepłym obiedzie i zapoznaniu się na dużej sali z moździerza z wymiany wróciliśmy do pokoi ponieważ dzień pierwszy nie miał żadnych ważniejszych wykładów ani zajęć mieliśmy wolne aby odpocząć po podroży była to naprawdę dobra decyzja do końca dnia spacerowaliśmy po pięknym kompleksie ośrodka oraz zapoznawaliśmy się z kolegami z innych krajów, zbieraliśmy siły na dzień 2 pelę ciekawych wykładów,zajęć oraz integracji z innymi członkami wymiany.Dzień pierwszy pomimo iż był dniem wolnym był naprawdę super.

Może Ci się również spodoba